Doterra

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, ktoré sa nachádzajú v semenách, kvetoch, stonkách, koreňoch či iných častiach rastlín a plodov. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, či vyvolať silný emocionálny zážitok. Esenciálne oleje sú 50-70 krát efektívnejšie než samotné bylinky (napríklad v prípade mäty je na výrobu 1-2 litrov esenciálneho oleja potrebná 1 tona rastlinného materiálu). Získavajú sa parnou destiláciou pri veľmi nízkej teplote.

Esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté a prírodné poskytujú istotu, že tieto oleje neobsahujú žiadne ďalšie látky alebo umelé zložky, ktoré by zriedili ich účinné kvality. Vždy hľadajte oleje s CPTG logom, ktoré predstavujú oleje Certifikovanej Čistej terapeutickej triedy. Toto zabezpečuje, že používate najúčinnejšie a najbezpečnejšie esenciálne oleje, ktoré poskytujú zdravotné účinky, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo závislostí.

Spôsoby použitia: aromatické, masážne, vnútorné.

Aromatické použitie: použite difúzer aby ste rozptýlili esenciálny olej do vzduchu alebo si dajte 2 kvapky do dlaní, priložte k nosu a inhalujte.

Masážne použitie: použite niekoľko kvapiek priamo na kožu alebo vmasírujte do pokožky.

Vnútorné použitie: dajte si 1-2 kvapky pod jazyk, alebo namiešajte do pohára vody alebo iného nápoja, alebo vložte do želatínovej kapsule a prehltnite ako iné tabletky.

Je dôležité si uvedomiť, že malé množstvo esenciálneho oleja použitého častejšie je zvyčajne efektívnejšie. Dospelí zvyčajne používajú 2-4 kvapky a deti 1-2 kvapky. Pre malé deti a ľudí s citlivou pokožkou rozrieďte esenciálny olej v približne jednej kávovej lyžičke frakciovaného kokosového oleja.

Použité symboly: ruka lokalne    lokálne použitie

                                     aroma       aromatické použitie

                                    vnutorne 2    vnútorné použitie

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie