Výrobcovia / značky

Top-Farm Topoľnica

Úvod Top-Farm Topoľnica

Firma TOP-FARM rozrábka hydiny vznikla v roku 2010 v Topoľnici kde sa postupom času a vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu rozrástla.

V roku 2013 sa firma presťahovala do novo vybudovaných priestorov v Topoľnici.  Zaoberáme sa najmä chovom a spracovaním chladenej a mrazenej hydiny ako sú kačice, husi, kurence, sliepky, kohúty a inej vodnej a hrabavej hydiny. Hydinu ponúkame z našich vlastných chovov a kontrolovaných chovov od naších zazmluvnených chovateľov ktorý pre nás chovajú hydinu a prešli prísnym auditom kvality TOP-Farm.

Zvýšený dopyt po našich výrobkoch, rozšírenie sortimentu, zlepšenie kvality a technologickej výroby malo za následok zväčšenie kapacít, tak i skladovacích priestorov, ktoré spĺňajú prísne hygienické a technologické požiadavky EU.

Naším prvoradým cieľom je predávať kvalitne zdravé hydinové mäso na trhu a tým uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. U nás zakúpená hydina je kŕmená bez stimulátorov rastu, antibiotík a je dokrmovaná kukuricou bez GMO. Zvieratá žijú v ekologickom prostredí vo výbehoch a čiastočne v halách na farme. Stojí za to cítiť pravú chuť mäsa, ktorá sa rokmi z našich obchodov akosi vytratila.

Copyright 2016 - 2021 © Bio Meat