BIO Teľacia sviečková pravá

Kód: 12658443
Neohodnotené
€69,15
Skladom (>5 kg)

Najcennejšia a najkvalitnejšia časť teľacieho a  hovädzieho dobytka, jemné, úplne čisté mäso. Pravá sviečková sa nachádza pod roštencom v jeho zadnej časti, na hornej časti klemby brušnej dutiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynské použitie Tatársky biftek, minútky, bifteky, medailóniky, môže sa piecť aj v celku. Hmotnosť celého kusu 0,4 - 1,5kg.  (predávame iba celé kusy) Popis Podlhovastý sval, je pokrytý jemnou blanou, bez tukového krytia. Od stehna má hrubší koniec, smerom k hrudi zašpicatený.  

EKOLOGICKÁ FARMA,EKOLOGICKÝ BITÚNOK

"Ekologický bitúnok na našej farme prevádzkujeme od roku 2013.
Pojem ekologický bitúnok znamená, že sú v ňom porážané len ekologické zvieratá, takže nemôže dôjsť k zámene mäsa za neekologické. My vám ponúkame mäso v zaručenej kvalite BIO od zvierat s prevereným pôvodom. Rovnaký dôraz kladieme aj na maximálnu kulinársku kvalitu mäsa, ktorá je veľmi závislá od postupov pred, počas a po porážke. Preto je náš bitúnok riešený tak, aby sme dokázali zabezpečiť upokojenie zvieraťa pred porážkou, bezstresovú porážku, postupné vychladzovanie a zrenie mäsa v dvoch etapách". Zdroj: www.farmaturová.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Mäso
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: